DORUČOVÁNÍ KVĚTIN

Samostatnou kategorií v poskytování našich květinářských služeb je osobní doručování květin.
Ke každému zákazníkovi volíme osobní přístup. Respektujem názor, představu i vkus zákazníka. 
Rádi poradíme a navedeme, aby vaše volba byla ta správná a potěšila . 
Doručujeme květiny v oblasti České Skalice, ale na přání děláme rozvoz květin i do blízkého okolí max. do 20 km.

Doručování květin na telefonu: 775 633 601

Platba na účet: 107-4445920297/0100      

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO DORUČOVÁNÍ KVĚTIN:

1. Květiny doručujeme v městě Česká Skalice a okolí, nad rámec stanovené vzdálenosti od města Česká Skalice účtujeme dojezdový poplatek (viz.ceník dole), vždy po dohodě se zákazníkem-objednavatelem. Do zahraničí nedoručujeme ani doručování nezprostředkováváme.

2. S ohledem na maximální garanci druhové i barevné kvality a pestrosti květin, doporučujeme provést objednávku v dostatečném předstihu min.3 dnů. S ohledem na to, si vyhrazujeme právo nahradit objednané zboží, momentální nabídkou zboží podobného vzhledu, ve všech případech pak ve kvalitě stejné nebo vyšší. (o změně je zákazník obratem informován)

3. Pro kontrolu zákazníka (pokud není provedena osobně objednávajícím), je zboží květiny, popř. dárek před doručením vyfotografováno. Objednávájícímu zasíláme foto přes MMS nebo e-mail adresu.

4. V případě úspěšného i neúspěšného doručení je zákazník obratem informován přes SMS, tel. kontakt nebo mail.

5. Nezodpovídáme za zdržení nebo nedoručení zásilky v případě nedostatků na straně zákazníka (např. špatně zadaný kontakt, neprovedená platba atd.). O takové situaci neprodleně zákazníka informujeme!

6. Pokud se zásilka poprvé nepodaří doručit na zadané adrese-místě, bude objednávající obratem informován. V případě, že nebude možné provést doručení, přenecháváme zásilku na náhradním místě, které ve všech ohledech zohlední důležitost a bezpečnost doručení zásilky! (např. podnikové recepce, rodinní příslušníci, spolupracovníci atd.) V takovém případě je neprodleně zákazník informován! Pokud nelze na místě doručení řešit situaci náhradním způsobem a objednavatele nelze kontaktovat, je květina bez náhrady znehodnocena!

7. Obdarovaný potvrdí převzetí květiny-dárku podpisem na výdajovém dokladu (v případě zachování anonymity objednavatele je výdajový doklad opatřen pouze kontakty Květinářství Krása pro Radost).

8. Při objednávání, prosíme, o co nejvíce informací, které usnadní zdárné doručení, např. přesná a aktuální adresa, čas doručení, dosažitelnost obdarovávaného-tel. číslo, e-mail adresa atd., popř. technický popis místa doručení: uzamčený vchod, pes na zahradě, nutnost vyvolání na recepci atd.

9. Každý zákazník bude s pravidly při objednávání doručení námi seznámen!

10. Doručování květin zajistíme v každý pracovní den-8:00-17:00, sobota 8:00-11:00, mimo tyto termíny a hodiny lze domluvit doručení květin. Je nutné nás informovat předem, rádi vyjdeme vstříc.

11.Netradiční kytice a aranžmá zhotovíme pouze z donesených potravin zákazníkem.

 


 

Ceník doručování květin:

Cena kytice do 300,- Kč - doručovací poplatek 100,- Kč
Cena kytice nad 300,- Kč - doručení v České Skalici zdarma 
Cena dojezdového kilometru - 9,- Kč/1km (účtujeme cestu tam i zpět)

Tel. kontakt pro objednávku: 775633601

Č. BÚ. pro platbu 107- 4445920297/0100), hotově nebo kartou lze zaplatit přímo na prodejně.

 

 

Fotogalerie: NAŠE VAZBY KVĚTIN